[5926397, 5941751, 5941752, 6163968, 6163967, 6164215, 6127870, 6331486, 6155813, 6155815, 6155814, 6155816, 6240839, 6240807, 6127871, 6164216, 6346567, 6240826, 6240827, 6321788, 6643585, 6423721, 6327463, 6423732, 6346354, 6240810, 6346569, 7134886, 6240808, 6346570, 6240809, 6423720, 6346568, 6346572, 6346466, 7146009, 7146008, 7146002, 7146003, 7146004, 7146005, 7146006, 7146007, 6929612, 7034420, 6833592, 6648111, 7081038, 6324830, 6346574, 6346571, 6610888, 6346573, 6423733, 6500524, 6504573, 7134821, 7134822, 7134823, 7134824, 7134825, 7134826, 7134827, 7134828, 7134829, 7134830, 7134831, 7134832, 7134833, 7134834, 7134843, 7134844, 7134845, 7134846, 7134847, 7134848, 7134849, 7134850, 7134851, 7134852, 7134853, 7134854, 7134855, 7134856, 7134857, 7134858, 7134859, 7134860, 7134861, 7134862, 6423829, 7136435, 7136436, 7136437, 7136438, 7136439, 7136440, 7136441, 7136442, 7136443, 7136444, 7136445, 7136446, 7136447, 7136448, 7136449, 7136450, 7136451, 7136452, 6346356, 7398951, 7398952, 7398953, 7398954, 7398955, 7398956, 7398959, 7400963, 7400964, 7400965, 7677128, 7677129, 7677130, 7677131, 7677132, 7677133, 7677134, 7677135, 7677136, 7677137, 7854650, 7854651, 7854652, 7854654, 7854655, 7854656, 7854657, 7854658, 7854659, 7854660, 7854661, 7854662, 7854663, 8485318, 8485319, 8485320, 8485321, 8485322, 8485323, 8485324, 8485325, 8485326, 8485327, 8485328, 8485329, 8485330]
Starlin Britt
Arystokrata z Kapitolu
( niewymieniony w czołówce
)
Andrea Alcorn
Kobieta z 12. dystryktu
( niewymieniony w czołówce
)
Kurt Bonatz
Historyczny zwycięzki trybut 2. dystryktu
( niewymieniony w czołówce
)
Jenna Brandi
Obywatelka 4. dystryktu / Obywatelka 6. dystryktu
( niewymieniony w czołówce
)
Rita Conte
Kobieta na Ćwieku
( niewymieniony w czołówce
)
Nancy Sandlin
Oficjelka z 6. dystryktu / Obywatelka 4. dystryktu
( niewymieniony w czołówce
)
Ben Weddington
Górnik uczestniczący w propagandzie
( niewymieniony w czołówce
)
Charles Casey
Oficjel z 6. dystryktu
( niewymieniony w czołówce
)
John Deifer
Handlowiec z 12. dystryktu / Buntownik
( niewymieniony w czołówce
)
Kathryn Kelly
Członkini rodziny z 4. dystryktu
( niewymieniony w czołówce
)
Max DiNatale
Mieszkaniec Kapitolu
( niewymieniony w czołówce
)
Elyse Dufour
Arystokratka z Kapitolu
( niewymieniony w czołówce
)
Ron Heisler
Mieszkaniec Kapitolu
( niewymieniony w czołówce
)
Karen Henning
Arystokratka z Kapitolu
( niewymieniony w czołówce
)
Abigail Jackson
Historyczny zwycięzki trybut 2. dystryktu
( niewymieniony w czołówce
)
Mehmet Korhan
Technik obsługujący Igrzyska
( niewymieniony w czołówce
)
Kirk LaSalle
Mieszkaniec Kapitolu
( niewymieniony w czołówce
)
Kenneth Manos
Technik obsługujący Igrzyska
( niewymieniony w czołówce
)
Gary Miller
Handlarz z 12. dystryktu
( niewymieniony w czołówce
)
Brian Cole
Buntownik z 11. dystryktu
( niewymieniony w czołówce
)
Jeff Glover
Członek gabinetu prezydenta
( niewymieniony w czołówce
)
Debi Kimsey
Wdowa z Kapitolu
( niewymieniony w czołówce
)
Taylor McPherson
Mieszkaniec 12. dystryktu / Mieszkaniec 8. dystryktu
( niewymieniony w czołówce
)
April Phipps
Arystokratka z Kapitolu
( niewymieniony w czołówce
)
Kathy Walton
Mieszkanka 12. dystryktu
( niewymieniony w czołówce
)
Dillon Roseen
Buntownik z 11. dystryktu
( niewymieniony w czołówce
)
Anthony Rosso
Mieszkaniec 12. dystryktu / Mieszkaniec 8. dystryktu
( niewymieniony w czołówce
)
Gina Santiago
Robotnica z 3. dystryktu
( niewymieniony w czołówce
)
Ron Stafford
Historyczny zwycięzca z 4. dystryktu
( niewymieniony w czołówce
)
Don Teems
Robotnik z 3. dystryktu
( niewymieniony w czołówce
)
Eli Walker
Mieszkaniec 12. dystryktu
( niewymieniony w czołówce
)
Chuck Clark
Oficjel z 8. dystryktu
( niewymieniony w czołówce
)
John Jaret
Perkusista
( niewymieniony w czołówce
)
King
Stylista 10. dystryktu
( niewymieniony w czołówce
)
Joel Rogers
Arystokrata z Kapitolu
( niewymieniony w czołówce
)
Kelly Sturniolo
Handlarka na Ćwieku / Mieszkanka 12. dystryktu
( niewymieniony w czołówce
)
Bilan Walker
Buntowniczka z 11. dystryktu
( niewymieniony w czołówce
)
Jared Allman
Arystokrata z Kapitolu
( niewymieniony w czołówce
)
Scott Alms
Technik obsługujący Igrzyska
( niewymieniony w czołówce
)
Terri Blazek
Technik obsługujący Igrzyska
( niewymieniony w czołówce
)
Samantha Gillies Cox
Członkini 1,2,3 i 11. dystryktu / Członkini rady z 3. dystryktu
( niewymieniony w czołówce
)
Robert Hatch
Mieszkaniec 3. dystryktu / Buntownik z 11. dystryktu
( niewymieniony w czołówce
)
Vincent Howard
Górnik / Rolnik / Włókiennik
( niewymieniony w czołówce
)
Angela Kerecz
Arystokratka z Kapitolu
( niewymieniony w czołówce
)
JoAnn Bernat
Robotnica z dystryktu Hobba
( niewymieniony w czołówce
)
Greg Crews
Strażnik pokoju
( niewymieniony w czołówce
)
Jevon Johnson
Mieszkaniec 11. dystryktu / Chłopiec na farmie
( niewymieniony w czołówce
)
Eddie Franklin
Buntownik z Dystryktu Jedenastego
( niewymieniony w czołówce
)
Rory Healy
Urzędnik zajmujący się transportem
( niewymieniony w czołówce
)
Eric Jepson
Uczestnik protestów z Dystryktu Szóstego
( niewymieniony w czołówce
)
Justin East
Arystokrata z Kapitolu
( niewymieniony w czołówce
)
Sarra Forti
Dziewczynka z Dystryktu Dwunastego
( niewymieniony w czołówce
)