Jacek Bromski

Jacek Bolesław Bromski

7,0
1 675 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Jacek Bromski

Które waszym zdnaiem najlepsze? Może jakoś poukładamy je w kolejności?
U mnie na pierwsyzm miejscu U pana Boga w ogródku, na drugim Anatomia na ostatnim Uwikłanie.

ewa523

Ja bym dała Anatomię zła na pierwszym miejscu (niedawno oglądałam i byłam pod wrażeniem). Później U pana boga w ogródku (ten film stał się w pewnym sensie fenomenem), a Uwikłania nie widziałam, ale wrzucam na listę filmów do obejrzenia ;)

ewa523

Jak dla mnie ex quo Anatomia zła i Kariera Nikosia Dyzmy. Szczególnie Anatomia zła z uwagi na to, że to nowy film i dla niego raczej rzadziej wybieranym gatunku, czyli kino mroczne, sensacyjne. W komediach wiemy, że jest dobry. No ale thrillery to temat może nie nowy, ale nie dość otrzaskany. I wyszło mu naprawdę dobrze, nawet bardzo dobrze. Poza tym widać jego coraz lepszy warsztat. Anatomia jest świetnie technicznie zrobiona, co przekłada się na jakosć całego filmu.

ewa523

Anatomia i U Pana Boga najlepsze, Kariera Nikosia niezła komedia, a Uwikłanie wyszło mu zdecydowanie najsłabiej, za bardzo odszedł od książkowego pierwowzoru i go to zgubiło. Ogólnie Bromski trzyma wysoki poziom, oby tak zostało :-)

ewa523

"U Pana Boga w ogródku" nie można w żaden sposób porównać do "Anatomii zła", bo to dwa różne gatunkowo filmy z innym przesłaniem. Jeden i drugi jest dobry ale każdy w swojej kategorii.

ewa523

Moim zdaniem Anatomia zła w tym momencie bije inne na głowę.

ilisek

Najsłabiej moim zdaniem "Uwikłanie", najlepiej "Anatomia zła" i "Bilet na Księzyc", czyli włąściwie wszystkie trzy ostatnie ;) ale tendencja wzrostowa

AgaRudek

świetne filmy;) ale jak miałbym wybierać numer 1 to zdecydowanie Anatomia zła :)

ewa523

Dla mnie Anatomia zła jest bezkonkurencyjna!

ewa523

Dla mnie na podium to: "To ja złodziej" , potem "Anatomia zła" i na 3 miejscu " Bilet na księżyc"

ewa523

Mnie się ostatni - Anatomia zła bardzo podobał!

ewa523

Jak dla mnie to 1)Anatomia zła 2) Uwikłanie oby więcej takich filmów :) co do komedii Bromskiego jakoś nie jestem przekonana..

ewa523

''Zabij mnie glino'' pomimo wpadek.

ewa523

"Zabij mnie, glino". Jak dla mnie to najlepszy film tego reżysera!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones